Nasz blog internetowy

Blog omawiający techniki reklamy

Fantastczny wyjazd – praca sezonowa za granica

by multipresell, category Bez kategorii

O ile chcesz w wakacje zarobić trochę dodatkowych pieniędzy, nie myśl, że Twoją kluczową opcją są Niemcy, Wielka Brytania, czy któryś z krajów skandynawskich. W tym dość obszernym temacie, jakim jest praca wakacyjna USA będzie równie ładną opcją.

Nie myśl, że to bardzo daleko, drogo i ciężko się tam dostać. Okazuje się, że są na to w całości niezłe sposoby. Rozwiązaniem jest program Work&Travel USA. To propozycja przeznaczona głównie dla osób posiadających status studenta. Zgłaszając się do programu, otrzymuje się propozycję pracy przez parę miesięcy w Stanach Zjednoczonych, a następnie sposobność zwiedzania państwie przez dodatkowy miesiąc. Czas pracy wynosić może od dwóch miesięcy do około pół roku.

Na ten okres będzie nam przysługiwać specjalna wiza dla pracowników tymczasowych. Załatwienie jej ma możliwość być niestety nieco czasochłonne. Wymagana będzie bowiem osobista rozmowa z urzędnikiem w amerykańskim konsulacie. Te znajdują się w Warszawie i Krakowie, zatem osoba, która nie jest mieszkańcem którego z tych miast będzie musiała przeznaczyć trochę czasu na dojazd.

Jeśli chodzi o zarobki, programy Work and Travel opinie mają w całości rewelacyjne. Przez ciągle pracy odłożyć można kilka tysięcy dolarów, dosłownie mając na uwadze dość duży koszt biletów lotniczych. Zasługą tego jest bowiem fakt, że pracodawca na miejscu gwarantuje noclegi , a dodatkowo wyżywienie. Cała wypłata ma możliwość więc zostać zaoszczędzona i po powrocie zamieniona na złotówki. Krótko mówiąc, przez parę miesięcy pracy w USA, odłożyć można tyle samo, co nawet przez wiele lat pracy w Polsce.

Więcej treści – wakacje w usa.

Comments are closed.