Nasz blog internetowy

Blog omawiający techniki reklamy

Fantastczny wyjazd – work&travel

by multipresell, category Bez kategorii

O ile chcesz w wakacje zarobić odrobinę dodatkowych pieniędzy, nie myśl, że Twoją podstawową opcją są Niemcy, Wielka Brytania, czy któryś z krajów skandynawskich. W tym dość obszernym temacie, jakim jest praca wakacyjna USA będzie równie ładną opcją.

Nie myśl, że to bardzo daleko, drogo i ciężko się tam uzyskać. Okazuje się, że są na to zupełnie niezłe sposoby. Wyjściem jest program Work&Travel USA. To propozycja przeznaczona przede wszystkim dla osób posiadających status studenta. Zgłaszając się do skryptu, otrzymuje się propozycję pracy przez parę miesięcy w Stanach Zjednoczonych, a następnie sposobność zwiedzania państwie przez dodatkowy miesiąc. Czas pracy wynosić może od dwóch miesięcy do mniej więcej pół roku.

Na ten okres będzie nam przysługiwać specjalna wiza dla pracowników tymczasowych. Załatwienie jej ma możliwość być niestety nieco czasochłonne. Wymagana będzie bowiem osobista rozmowa z urzędnikiem w amerykańskim konsulacie. Te znajdują się w Warszawie i Krakowie, więc osoba, która nie jest mieszkańcem którego z tych miast będzie musiała przeznaczyć odrobinę czasu na dojazd.

Jeżeli już chodzi o zarobki, programy Work and Travel opinie mają zupełnie dobre. Przez systematycznie pracy odłożyć można kilka tysięcy dolarów, nawet zwracając uwagę na dość duży koszt biletów lotniczych. Zasługą tego jest bowiem fakt, że pracodawca na miejscu zapewnia noclegi , a ponadto wyżywienie. Cała wypłata ma możliwość zatem zostać zaoszczędzona i po powrocie zamieniona na złotówki. Krótko mówiąc, przez parę miesięcy pracy w USA, odłożyć można tyle samo, co nawet przez kilka lat pracy w Polsce.

Sprawdź – wiza do usa.

Comments are closed.