Nasz blog internetowy

Blog omawiający techniki reklamy

Niszczarka do twojego biura

by multipresell, category Bez kategorii

W każdym biurze wykorzystuje się mnóstwa papierowych dokumentów, które zawierają nieraz ważne, mało odporne dane. Kiedy przychodzi moment, w którym trzeba zrujnować tego typu wydruk, nie można go zwyczajnie wyrzucić do kubła na śmieci. Mogą bowiem zostać w późniejszym czasie wyciągnięte przez osobę niepowołaną, która w ten sposób wejdzie w posiadanie treści, które miały zostać ukryte.

Jest jednak jeden stuprocentowo bezsporny sposób na to, ażeby żaden anulowany czy przestarzały dokument nie zdradził przenigdy indywidualnej treści. Sposób ten to niszczarka biurowa. To komfortowe urządzenie rozcina papier na drobne kawałki, uniemożliwiając praktycznie złożenie go z nich ponownie. Dzięki temu ze znakomitym skutkiem ukryta jest tekst, jaką zawierał określony dokument, a ponieważ w pojemniku niszczarki mieszają się ścinki różnych papierów, nie ma szans, żeby ktokolwiek zdołał czegokolwiek dowiedzieć się w ten sposób.

Niszczarka do papieru to urządzenia dostępne w kilkunastu różnorakich modelach. Warto zauważyć, że istnieją tzw. niszczarki prywatne – przeznaczone są one do okazyjnego zastosowania w domu. Niszczarki dla biznesu posiadają sposobność nie tylko zniszczyć dokumenty, niemniej jednak również karty kredytowe czy płyty CD i DVD – co przyda się do likwidacji zarchiwizowanych danych przechowywanych na tych nośnikach.

Niszczarka Fellowes Automax 300C potrafi zaprzepaścić dokumenty wraz ze zszywkami i spinaczami, papiery złożone kilkakrotnie, a również z ogromnym skutkiem tnie papier błyszczący. Przeznaczona jest dla dużych firm, a pojemność pojemnika na ścinki wynosi aż 60 litrów.

Sprawdź: niszczarka fellowes.

Comments are closed.