Nasz blog internetowy

Blog omawiający techniki reklamy

Samodzielne pozycjonowanie – katalog stron

by multipresell, category Bez kategorii

Wiele osób posiada różnorodne zdanie na zagadnienie tego, czy jest opłacalne pozycjonować własną witrynę samemu, czy również nie gorzej jest zlecić pozycjonowanie doświadczonej firmie. Jednym z argumentów stosowanych przez zwolenników samodzielnego pozycjonowania jest oszczędność.

Według nich pozycjonowanie na własną rękę jest nie tylko tańsze, niemniej jednak i zapewnia pełną kontrolę nad źródłami linków, a co za tym idzie – nie naraża witryny na wpadnięcie w tak zwany filtr albo ban w Google. Tymczasem okazuje się, iż samodzielne pozycjonowanie nie wystarcza, jeśli zależy nam na byciu w czołówce rankingu witryn na realnie oblegane frazy, zapewniające przekształcenie i ruch. Ilość własnoręcznie zarobionych linków, a też ich jakość, mogą nie być wystarczające, żeby dostać dobrą pozycję w wynikach wynajdowania Google. Zatrudnienie agencji, dla której pozycjonowanie stron internetowych to chleb powszedni, może się okazać odpowiednim rozwiązaniem. Zdarza się, że warto zainwestować, żeby zwiększyć swoje zyski, a pozycjonowanie stron internetowych to dziedzina, w której niełatwo działać samodzielnie.
Pozycjonowanie jest bardzo istotne, pozwala znacząco wpłynąć na widoczność strony internetowej w sieci. Sprawdź nasze usługi: polski katalog stron.

Comments are closed.