Nasz blog internetowy

Blog omawiający techniki reklamy

W jaki sposób zarabaić kasę przez internet?

by multipresell, category Bez kategorii

Kilka firm przeprowadza pracę niektórych działów w formie pracy w domu i związku z tym szukają pracowników albo proponuje pracownikom przejście na tę formę pracy. Nie we wszystkich profesjach możliwa jest praca w domu. Pracować w domu nie mogą pracownicy produkcyjni, służba zdrowia, magazynierzy, służby mundurowe, budowlańcy itp. To alternatywa dla telemarketerów, dziennikarzy, copywriterów, informatyków, nauczycieli (rozwija się e-learning), tłumaczy, księgowych, ankieterów, fotografów. Skrótowo rzecz ujmując to propozycja zawodowa dla przedstawicieli wolnych zawodów, którzy nie są ograniczeni sztywnym czasami pracy, bądź dla osób, które preferują podjąć pracę dodatkową popołudniami. Pracować w zaciszu czterech ścian ma możliwość właściwie każdy użytkownik sieci Internet.

Niedawno dużo osób zakłada swoje strony internetowe w nadzieji na łatwy i szybki zarobek. Niestety wręcz na dobrze wypozycjonowanej stronie internetowej w wielu sytuacjach zarobimy grosze. Podobnie sprawa wygląda z katalogami firm albo stron do których każdy posiadacz portalu ma możliwość dodać swój wpis po uiszczeniu symbolicznej opłaty w wysokości 1, 2, 3 czy 5 zł. Niestety nie jest to również dobry metodę na zarabianie w sieci, prawdopodobnie, że takich katalogów mamy minimum 100, właściwie każdy na domenie głównej i dobrze podlinkowany. Warto spojrzeć w ramach przykładu na katalog firm, w którym średnio dziennie dodawane są 2-3 wpisy, daje nam to zarobek w wysokości zaledwie 2-3zł dziennie.

Chłopcy i dziewczęta wykonujące zawody, w których nie posiada możliwości wykonywania pracy za poradą urządzeń telekomunikacyjnych, a które chcą wykonywać zlecenia w ramach pracy w domu, powinny zdecydować się na inną branżę niż ich stała profesja. Zdania zlecają częstokroć pracodawcy, choćby zdarzają się firmy wystawiające katalog prac do utworzenia. W tak zaistniałej okoliczności pracownik sam wybiera zdania, które tworzy. Przeważnie podpisywane są umowy zlecenia lub umowy o dzieło. Pracodawca i pracownik mogą też podpisać umowę o pracę. Wynagrodzenie zależy od efektów pracy, a nie od czasu pracy. Strony mogą ustalić stawkę miesięczną.

Comments are closed.