Nasz blog internetowy

Blog omawiający techniki reklamy

Zmień swój rower – malowanie rowerów

by multipresell, category Bez kategorii

Rower – ten środek komunikacji zapewnia wielką frajdę z jego korzystania, stwarza, że dbamy o własną kondycję fizyczną i zdrowie a poza dbamy o naturalne środowisko, postawa proekologiczna. O czym mowa? Z całą pewnością mam tu na koncepcji rower. Jest to bardzo sprawny i szybki środek komunikacyjny priorytetowo w miastach ponadto tani w eksploatacji. Tani – okey ale dlaczego szybki i sprawny? wszakże to rower on jest bardzo wolny jeżeli już porównamy go z innymi środkami komunikacyjnymi to pozostaje daleko z tyłu pod względem prędkości jaką rozwija. Te argumenty to ze stuprocentową pewnością prawda ale popatrzmy na rower z innej perspektywy. Posiadamy miasto, godziny szczytu, korki na ulicach, kierowcy którzy wpadają w szał, komunikacja miejska posiada spore opóźnienia, tłok, zaduch. Taka sytuacja jest znana większości z nas. Spotykamy się z nią prawie dzień w dzień. Można to jednakże bardzo łatwo zmodyfikować. Wystarcz wziąć nasz rower i ruszyć nim do pracy, szkoły na spotkanie z przyjaciółką itd. Wówczas nie czekamy w korku, nie martwimy się czy autobus zdąży na czas. Wszystko zależy od nas samych, od tego jak szybko będziemy chcieli dotrzeć i od tego jaką będziemy mieli kondycję. Wyżej wymieniony argument jest jednym z powodów dla którego coraz więcej ludzi sięga po rower i traktuje go jako środek komunikacji.

Jeżeli chcesz przemalować swój ulubiony jednoślad a nie masz o tym pojęcia zostaw to nam. Oferujemy fachowe przemalowanie ram rowerowych i pomoc we wszystkim, co jest z tym związane.

Przyjedź do nas z rowerem i wybierz kolor a my zajmiemy się resztą – malowanie rowerów. Przygotujemy go do lakierowania a więc rozbierzemy Twój jednoślad a potem złożymy go w całość. Przy okazji Twój rower przejdzie przegląd. Wyregulujemy go i nasmarujemy byś miał radość z odrestaurowanego roweru.

Comments are closed.